Bengt Lindström
2016-01-22
355163
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, 71/333, färglitografi, ca 73x51 cm
Skadat glas