Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-01-22
355149
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Sommarblommor i mjölkkanna, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 74x54 cm