Karl Mårtens färglitografi
2016-01-20
355113
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Duvhök, signerad Karl Mårtens, numrerad 107/290, färglitografi, bladmått 61 x 42 cm