Karl Mårtens färglitografi
2016-01-20
355111
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Gärdsmyg, signerad Karl Mårtens, HC 26/30, färglitografi, bladmått ca 45 x 31,5 cm