Rutkowski 1925
2016-01-22
355090
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUTKOWSKI (Tjeckien, 1900-tal), Allé, signerad och daterad Prague 1925, akvarell, 34x24 cm