Väggreliefer gips
2016-01-20
355087
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGRELIEFER, 3 st, medaljonger i gips, två efter Sergel samt ett kvinnoporträtt märkt ITS, diameter ca 46-49 cm
Skador, slitage