Roland Svensson
2016-01-20
355044
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S.87/250, färglitografi, 36x25 cm