Vaser Kina
2016-01-20
355004
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 2+1 st, Kina, 1900-tal, cloisonné, dekor av blommor, höjd ca 15,5 cm, träsocklar medföljer
Bruksslitage, en träsockel medföljer