Ljuskrona
2016-01-20
354953
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, oscariansk, 1800-talets slut, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 86 cm
Slitage, prismor kan saknas