Lars Tärning
2016-01-25
354947
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpple, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, ca 18x16 cm