Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
BÖCKER OM BOHUSLÄN, BL.A. FISKEBÄCKSKIL. Ca 30 böcker och häften, mest sent 1900-tal, bl.a. om Skaftö, Lysekil, Marstrand
Ej genomgångna. Varierande skick, några småskador.
354836
2016-01-19