Eric Hallström oljemålning
2016-01-19
354830
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946), Interiör med barn, signerad Eric Hallström, olja på duk mot bakstycke på pannå, 47 x 56 cm