Takarmatur Nordiska Kompaniet
2016-01-19
354814
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, takarmatur, 1950-tal, blålackerad metall, opalinglas, märkt NK och modellnummer 530008, höj- och sänkbar
Bruksslitage