Olle Bonniér
2016-01-19
354798
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad O Bonnier, med detikation, färglitografi, ca 36x42 cm