Såsskål med fat silver 1850
2016-01-24
354693
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHRISTIAN HAMMER, såsskål med löstagbart fat, silver, Stockholm 1850, vågmönster, invändigt förgylld, skålens diameter 18 cm, vikt ca 480 g
Smärre bucklor