Tavlett 1800-tal
2016-01-19
354684
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAVLETT, 1800-tal, polykromt bemålad, enligt uppgift Forsa, längd ca 120, 28x15 cm
Smärre slitage