Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VILSTOL, 1900-talets andra hälft, Italien, krom samt plaströr, nackkudde i plast med dunfyllning
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
354655
2016-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner