Benno Arzt akryl
2016-01-19
354647
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): Figurkomposition, signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl, ca 60x79 cm