Johann Petet Pernath
2016-01-19
354641
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANN PETER PERNATH (Tyskland, född 1941): Blommor, signerad Pernath, 95/150, färglitografi, 60x48 cm