Orientmatta
2016-01-23
354616
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Moud, mir boteh-mönster, ca 388x291 cm
Ställvis slitage, langetteringar med mindre lagningar