PG Thelander och Louise Ljubi Lidströmer
2016-01-19
354606
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936) LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Kompostion med fluga, signerad LL och Pg Thelander, färgetsning, bladmått ca 21x11 cm