Terriner Qianlong
2016-01-18
354599
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
TERRINER, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal Qianlong, dekor i famille rose, hänklar i form av fohundar, höjd 13, 32 x 24 cm
Lock saknas, lagningar