Ram
2016-01-18
354586
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM / SPEGEL, omkring 1900, rikt träskuren dekor, bemålad och bronserad, ca 54x50 cm
Slitage, skador, lös del