Takkrona med prismor
2016-01-18
354575
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKKRONA med prismor, för 6 ljus, 1900-talets slut, stomme i förgylld metall, olikslipade prsmor, höjd 60