Olle Carlström oljemålning
2016-01-18
354541
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE CARLSTRÖM (född 1920): "Blixtnedslaget", olja på duk, signerad, 46 x 38 cm