Strandmotiv
2016-01-18
354496
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Strandmotiv, otydligt signerad, olja på duk, 45x34 cm