Reinhold Ljunggren färglitografi
2016-01-17
354462
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Blommande vår", 1978, signerad R Ljunggren, 65/250, färglitografi, 45 x 30 cm