Orientmatta
2016-01-20
354459
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Afghanistan, ca 400x268 cm
Jämnt slitage, mindre lagning, kant med slitage