Märta Måås-Fjetterström
2016-01-18
354431
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, inplock på linnebotten, signerad AB MMF, 40x43 cm
kantskador, skör botten