Oljemålning
2016-01-17
354406
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vårblommor, monogramsignerad och daterad SS 82, olja på duk, 19x23,5 cm
Krackeleringar