Byrå
2016-01-17
354381
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, 3-lådig, Frankrike, 1800-tal, fanérad i mahogny m.fl träslag, draghandtag och beslag i mässing, höjd 84, 104x47 cm, nyckel finns
Fläckar, fanérskador, mindre maskangrepp i en låda