Mårten Andersson itografi
2016-01-17
354380
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Komposition med åsnedragen kärra, signerad Mårten A, Provtryck, färglitografi, ca 26x34 cm