Berndt Friberg
2016-01-17
354375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, bordslampa, stengods, gulglaserad, signerad och daterad Friberg G, höjd 28 cm (44 cm inkl skärmställning)
Livet med enstaka svarta streck