Jean Bazaine
2016-01-17
354365
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Komposition, signerad och daterad Bazaine, 65, färglitografi 34/100, bladmått 72x48 cm
Gulnader