Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, figurin, Kosta, fågel, underfång i svart och vitt, signerad Kosta Lf 3, höjd ca 33 cm monterad på träsockel
Glasmista och smärre repor
354355
2016-01-17