Kälke 1900-talets mitt
2016-01-17
354323
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÄLKE, 1900-talets mitt, "Champion", längd ca 100 cm
Bruksslitage, 1 planka böjd