Gösta Werner
2016-01-17
354319
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-92): Polar, Ålesund-Norge, signerad och daterad Gösta Werner -71 m, akvarell på papper, 39x47 cm