Ampel brons
2016-01-17
354251
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AMPEL, för 4 ljus, 1800-tal förgylld och patinerat brons, höjd ca 58 cm, diameter ca 23 cm