Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-01-17
354247
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Stilleben, otydligt monogramsignerad CH(?) och daterad 74, olja på duk, ca 46x62 cm
Skador, krackeleringar