Armband 18 k guld
2016-01-17
354246
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, 2 ankarkedjor med 3 fasetterade röda stenar, 1900-tal, en dekordel stämplad Nils Carlén, Stockholm 1812, säkerhetskedja, total vikt ca 7,4 g
Stenar med nagg, dekordel med gåvogravyr