Spegel i rokokostil
2016-01-17
354220
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, omkring 1900, rokokostil, förgylld, höjd 97 x 47 cm
Skador och lagningar