Bror Ingemar Fröberg oljemålning
2016-01-17
354213
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Komposition, signerad och daterad Bror Ingemar -60, olja på duk, ca 66x64 cm