Orientmatta
2016-01-18
354156
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Hamadan, ca 245x116 cm
Jämnt slitage, langetteringar delvis med skador