Präst
2016-01-16
354135
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Präst, olja på duk, 72x58 cm
Slitage, dubblerad duk, retuscherade