Allmogeinteriör oljemålning
2016-01-20
354131
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Allmogeinteriör med figurer, möjligen signerad James Paerls, olja på duk, ca 69 x 71 cm
Dubblerad, krackeleringar