Lars Tärning oljemålning
2016-01-16
354126
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Päron, signerad och daterad Lars Tärning -95, skiktmåleri på pannå, 20 x 14 cm