Nils Tirén blandteknik
2016-01-16
354124
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS TIRÉN (1885-1935): Motiv med hund, signerad och daterad Nils Tirén 1922, blandteknik, 23 x 31 cm, med dedikation