Marinmotiv
2016-01-16
354121
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Riggen Johan den II, från Hernösand, olja på duk, 50x75 cm
Slitage, duklagningar