Bengt Hillgrund
2016-01-16
354118
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT HILLGRUND (1935-1981): Cykel mot vägg, signerad, olja på pannå, 47x26 cm