Kopp med fat Kina
2016-01-25
354077
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KOPP med FAT, 2 st., Kina, 17/1800-tal, höjd 4,5-5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg